Spółka Wodna „Międzyodrze

Jak trafić

Oczyszczalnia ścieków „Ostrów Grabowski” leży na Wyspie Ostrów Grabowski na terenie portu w Szczecinie. Wyspa Ostrów Grabowski rozpościera się pomiędzy Odrą Zachodnią a Wschodnią (Regalicą) i zajmuje obszar 175 ha. Połączona groblą z lądem stałym wyspa stanowi rezerwę rozwojową portu w Szczecinie i będzie w przyszłości terenem intensywnego rozwoju funkcji przeładunkowych i przemysłu przyportowego. Oczyszczalnia ścieków oraz siedziba Spółki Wodnej „Międzyodrze” zlokalizowana jest w południowej części wyspy, nad Kanałem Duńczyca.

GPS N: 53° 25′ 30″ E: 14° 35′ 29″

Formualrz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *

  Do oczyszczalni ścieków najprościej można dojechać od strony prawobrzeża zjeżdżając w prawo zaraz za stocznią remontową „Makrum Pomerania” z prowadzącej do centrum miasta ulicy Gdańskiej na przeprawę mostową przez Parnicę. Po przekroczeniu mostu na Parnicy należy przejechać około 70 m ulicą Hryniewieckiego, po czym za zabudowaniami biurowo – magazynowymi należy skręcić w prawo i podążać prosto do końca nowo wybudowaną ulicą Logistyczną, kierując się znakami informacyjnymi z napisami „Oczyszczalnia Ścieków” i „Spółka Wodna Międzyodrze”.

  Jadąc od strony Lewobrzeża należy z ulicy Gdańskiej (przy stacji benzynowej Shell) skręcić w prawo w ulicę Św. Floriana, a następnie na skrzyżowaniu kończącym tę ulicę skręcić w lewo w stronę ulicy Bytomskiej. Wjeżdżając na ulicę Bytomską należy skręcić w prawo i kierować się na ulicę Hryniewieckiego, a następnie na nowo wybudowaną ulicę Logistyczną, zgodnie z kierunkiem ruchu pokazywanym przez znaki informacyjne z napisami „Oczyszczalnia Ścieków” i „Spółka Wodna Międzyodrze”.

  UWAGA: Ulica Logistyczna zapewnia jedyny dojazd do oczyszczalni ścieków. Dojazd ulicą Przejazd został zlikwidowany, gdyż kolidował z prowadzonymi inwestycjami portowymi.

  Mamy nadzieję, że załączona mapka oraz rozmieszczone znaki informacyjne pomogą Państwu zorientować się jak najłatwiej trafić do Spółki i na naszą oczyszczalnię.

  Spółka Wodna „Międzyodrze

  Kontakt

  Spółka Wodna “Międzyodrze”, Biuro

  ul. Przejazd 14, 70-607 Szczecin (GPS N: 53° 25' 30" E: 14° 35' 29")
  telefon: 91 462 45 57
  Całodobowy numer alarmowy: 508 550 010
  tel. kom.: 509259190
  Biuro czynne od poniedziałku do piątku: 7.15 - 15.15

  Oczyszczalnia Ścieków “Ostrów Grabowski”

  ul. Przejazd 14, 70-607 Szczecin (GPS N: 53° 25' 30" E: 14° 35' 29")
  telefon: 91 46 23 491
  telefon alarmowy (czynny całą dobę): 508 550 010
  Oczyszczalnia ścieków czynna jest całą dobę