Spółka Wodna „Miedzyodrze” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na kompleksowe oczyszczenie powierzchni ścian i dachów budynku procesowo-biurowego na terenie oczyszczalni ścieków „Ostrów Grabowski” przy ul. Przejazd 14 w Szczecinie.

Zamówienie obejmuje kompleksowe oczyszczenie dachów dwuspadowych pokrytych blachą tłoczoną dachówkową oraz rynien i rur spustowych z blachy stalowej o łącznej powierzchni ok. 363 m2 oraz mycie elewacji z płyt warstwowych w okładzinach metalowych typu sandwicz, zabezpieczonych powłoką malarską, o łącznej powierzchni ok. 379 m2.

Oczyszczenie winno obejmować jako minimum mycie, odgrzybianie oraz impregnację czyszczonych powierzchni.

Środek czyszczący zapewnia Zamawiający. W ofercie należy uwzględnić koszt innych niezbędnych materiałów, koszt pracy podnośnika koszowego (jeśli zostanie użyty) oraz wszelkie inne koszty związane z prawidłowym wykonaniem zamówienia.

Po oczyszczeniu ścian budynku należy wyczyścić (zmyć) powierzchnie zewnętrzne okien z ewentualnych zabrudzeń po czyszczeniu ścian.

W trakcie realizacji zlecenia Wykonawca winien postępować zgodnie z ustawą o odpadach. W szczególności wszelkie odpady powstające w trakcie prac Wykonawca usunie z terenu oczyszczalni oraz zagospodaruje bądź unieszkodliwi we własnym zakresie, a koszt powyższych działań zawarty będzie w cenie zamówienia.

W ofercie należy podać czas realizacji zamówienia w tygodniach od daty udzielenia zamówienia.

Ofertę cenową należy złożyć w terminie do dnia 29.06.2018 r. mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , osobiście w sekretariacie, lub przesłać pocztą na adres Spółki Wodnej „Miedzyodrze”.

W przypadku, jeśli Oferent nie jest płatnikiem VAT stosowną informację należy umieścić w treści oferty.

Płatność na podstawie faktury VAT lub rachunku wystawionego po wykonaniu zamówienia i podpisanego przez strony protokołu odbioru robót.

Rejestr zmian:

Zamawiający odstępuje od wymogu nałożenia preparatu antyglonowego i preparatu impregnującego na oczyszczone powierzchnie oraz przedłuża termin składania oferty do 5 lipca 2018 r.

27.06.2018 r.


 ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

1. Plan budynku procesowo-biurowego

 

 

Znajdź nas na facebook'u

Spółka Wodna “Międzyodrze”, Biuro

ul. Przejazd 14, 70-607 Szczecin
telefon: 91 46 23 965-67
faks: 91 46 23 965-67 wew. 30
Biuro czynne od poniedziałku do piątku: 7.15 - 15.15

SW Międzyodrze

Oczyszczalnia Ścieków “Ostrów Grabowski”

ul. Przejazd 14, 70-607 Szczecin
telefon: 91 46 23 491
telefon alarmowy (czynny całą dobę): 508 550 010
faks: 91 46 23 545
Oczyszczalnia ścieków czynna jest całą dobę