Spółka Wodna „Międzyodrze” w Szczecinie poszukuje pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK/OPERATOR OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Miejsce pracy: Oczyszczalnia Ścieków „Ostrów Grabowski”

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, wstępnie na czas określony, możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony,
  • premie regulaminowe (do 30% w każdym miesiącu pacy),
  • kursy zawodowe oraz szkolenia specjalistyczne,
  • telefon służbowy,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • niezbędne narzędzia do pracy i odzież roboczą adekwatnie do zajmowanego stanowiska i środowiska pracy,
  • posiłki regeneracyjne,
  • możliwość świadczenia pracy w godzinach nadliczbowych.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych maszyn, urządzeń i sieci,
  • przegląd i konserwacja urządzeń oczyszczalni i przepompowni ścieków oraz sieci kanalizacyjnej,
  • obsługa, konserwacja, bieżące naprawy i remonty urządzeń i instalacji elektrycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • przeglądy maszyn i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego,
  • prace kontrolne i dokonywanie przeglądów elektrycznych,
  • zabezpieczanie przewodów elektrycznych,
  • wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej,
  • montowanie szaf sterowniczych/rozdzielczych,
  • dokonywanie bieżącej obsługi, konserwacji i przeglądów urządzeń oczyszczalni ścieków zgodnie z dokumentacją techniczną i instrukcjami obsługi,
  • utrzymywanie należytego porządku w budynku oczyszczalni ścieków, terenie przyległym oraz przy przepompowniach ścieków,
  • diagnozowanie potrzeby przeprowadzania remontów lub wymiany elementów instalacji i urządzeń technologicznych,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci kanalizacyjnej,
  • niezwłoczne usuwanie awarii w oczyszczalni i na przepompowniach ścieków,
  • dokonywanie okresowych przeglądów sieci kanalizacyjnej i armatury oraz usuwanie stwierdzonych usterek,
  • bieżące kontrolowanie parametrów ścieków oczyszczonych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego kierunkowego lub średniego kierunkowego,
  • praktycznej znajomości zagadnień elektrycznych,
  • znajomości obsługi komputera,
  • doświadczenia w pracach elektromonterskich,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • uprawnień SEP do 1 KV,
  • prawa jazdy kategorii B i praktyki w prowadzeniu poj. samochodowych,
  • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • gotowości do pracy zmianowej, w godzinach nocnych w przypadku wystąpienia awarii,
  • samodzielności, sumienności, dokładności oraz rzetelności, kultury osobistej.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP powyżej 1 KV,
  • prawo jazdy kat. T i praktyka w prowadzeniu ciągników.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia

Spółka Wodna „Międzyodrze” zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

POUCZENIE

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest z siedzibą w Szczecinie ul. Przejazd 14.

  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

WAŻNE

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Wodną „Międzyodrze” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Znajdź nas na facebook'u

Spółka Wodna “Międzyodrze”, Biuro

ul. Przejazd 14, 70-607 Szczecin
telefon: 91 46 23 965-67
faks: 91 46 23 965-67 wew. 30
Biuro czynne od poniedziałku do piątku: 7.15 - 15.15

SW Międzyodrze

Oczyszczalnia Ścieków “Ostrów Grabowski”

telefon: 91 46 23 491
telefon alarmowy (czynny całą dobę): 508 550 010
faks: 91 46 23 545
Oczyszczalnia ścieków czynna jest całą dobę